No make-up

Witajcie :)

 

Mamy jesień za oknami, dlatego moja stylizacja przybrała jesienny look.

 

Po pierwsze jestem na zdjęciach bez makijażu, stąd temat no make-up. Jest to dla mnie nowe wyzwanie bo powiem Wam uczciwie, że jakiś czas temu miałam dość duży problem aby pokazać się bez makijażu.

Jednak przełamałam te emocje i jest! Chociaż nie było to łatwe jestem dumna, że to zrobiłam :) Zachęcam Was do pokazywania się w 100 % naturalnie, to daje duże poczucie wolności.

 

Po drugie kurtka jest z lumpka, to mega must have tego sezonu, za duża, poszarpana, pogryziona, z dziurami, total oversize! To wszystko właśnie z nią zrobiłam i mamy hit sezonu :)

 

Po trzecie spodnie również ucięłam, z takim mykiem, że tył nogawki zostawiłam dłuższy, a przód krótszy, kolejna rzecz mega hot fashion w tym sezonie. Aby otrzymać większy efekt poszarpania używam do tego pumeksu i ocieram go o materiał. Mega modne jest również wyprucie kieszeni z tyłu spodni.

 

Po czwarte sweter melanżowy, ponieważ bardzo na czasie jest teraz uzyskanie efektu "za duże" czyli total oversize.

 

Wisienki na torcie to buty New Balance, plecak, pasek z dwoma klamrami (must have :) i czapka z moją ukochaną kameą.

 

a.

 

 

Buty sklep link -> 1but.pl

Pasek link -> Stradivarius

Plecak Parfois

Czapka allegro.pl

Kurtka second hand

Spodnie Cross

Sweter second hand

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    zoio.pl (Friday, 29 September 2017 10:44)

    Przepiękna prezentacja, wpływa pozytywnie na Twój wizerunek. A do tego jednak użyła bym jeszcze <a href="https://zoio.pl/obuwie/kalosze">https://zoio.pl/obuwie/kalosze</a> aby było mi zdecydowanie wygodniej.